Коростень против Киева. Тысячу лет спустя

История, легенды, предания древнего Коростеня

Модератор: SerG

Re: Коростень против Киева. Тысячу лет спустя

Сообщение delavar » 12 дек 2008, 18:38

tradakad писал(а):
delavar писал(а):
Пахани часто домовляються одне з одним. На "стрєлках". Про людей не треба думати, вони самі собі все зро...ть. Треба закони!!! Та кара за їх невиконання.

що тут сказати - "кратость сестра таланту"? більш нічого по суті не змогли написати? жодного коментаря? чи Вам сказати більше нічого окрім як лаятися? Закони потрібні - хто ж з цим може посперечатися. от тількі ті "не пахани", та так звана коаліція колишня за 11 місяців роботи прийняла купу законів. здається аж 11.. ото молодці! зате не пахани :) а щодо кари - так хто ж покарає головних злочинців? тобто депутатів - які є ледарі, нероби та крикуни. вони ж самі себе не покарають, бо ту недоторканість щоразу перед черговими виборами обіцяють зняти - а як тільки івибори проходять - зась. нові важливі питання. тобто коаліція шмаааліція жаркі бестолкові дебати , пара бійок усім на сміх - а потім 2-3 місяці перерва. тобто перемовини про переформатування та ще якусь гуйню, а там вже й канікули недалеко - чи то літо на носі чи то різдво чи то новий рік.. слухайте! всім би так працювати! а що! покричали, руками помотиляли - побилися трохи поштовхалися - там і день пройшов. результату нуль а зарплата йде.. красота..

що не рішення - то місяць дебатів. і так завжди.. гнати таку раду таких "непаханів" чи хто там вони за таку роботу... політика - це перш за все вміння домовлятися.. якщо однодумці не можуть домовитися, то що там казати...

вже передчуваю що Ви відповісте - щось на кшталт - "пахани геть" "комунізм геть" "треба закони треба карати" "фабрики зупинити" "маскалі дам ой" - карочє те саме що й по телевізору... тобто жодного слова правди - а саме те, що Україна наразі в повній попі (до модераторів - це ж не матюк? а гірка правда), і в цю попу її старанно та без змащування пхнуть вже 4 роки...

все. втомився писати.

Повний песимізм.
Насправді не все так пагано. Є свобода слова! Це незаперечно. І дав це Майдан. На жаль він не дав НАШОГО парламенту. Отож поки що топчемось.
Раджу:
не дивитися політичні новини, зосередитися на хоббі та здоровому способі життя. Вставати з сонцем, лягати не пізно. Активне статеве життя тільки додасть наснаги...........тому можна завести коханку.
Для її утримання розпочати власну справу. Чи розширити існуючу.
Поїхати в Карпати, Умань, Качанівку, Вілкове - місць - безліч..........
Мона й за кордон. На Алтай чи в Єгипет.
Добре також коньячку накатити.

І сонце яскравiше

i веселiш пейзаж

коли в горлянку хлище

це два аш п'ять о аш!
:lol:
Щасти вам, реб'ята!
delavar
Старожил
Старожил

Сообщение Ирина » 10 янв 2009, 14:44

Привіт сердитому добродію від "хворого дівчиська із кашею у голові"! :D
Жалкую, що тільки зараз занйшла цей цікавий форум!
Добродію! А ви маєте щось сказати по історичній суті окрім своєї пропаганди?
Якщо маєте - скажіть, годі Вам лаятися!
А я вам от ще посиланнячка підкину - це ізнов моя "жахлива" каша! Чтайте та критикуйте ПО СУТІ!!!!
http://h.ua/story/23005/ - полная версия "Тайны Древлянского княжества" вместе с этюдом к возможному роману
Ирина
Проездом

Сообщение Ирина » 10 янв 2009, 14:52

Можете відповідати мені
І не дивуйтеся! Я дійсно натура романтична! Але - таки деревлянська! А от ви хто - не розумію!
І про голову не треба казати поганого: при ньому у місті гарно люди живуть, чи не так?
А якщо не так - давайте подивимося, у чому!
Ирина
Проездом

Сообщение tradakad » 10 янв 2009, 19:30

Ирина писал(а):І не дивуйтеся! Я дійсно натура романтична! Але - таки деревлянська! А от ви хто - не розумію!
І про голову не треба казати поганого: при ньому у місті гарно люди живуть, чи не так?
А якщо не так - давайте подивимося, у чому!

делавар, як я розумію, досить специфічна людина :) почитайте його пости та мої відповіді на них - все стане зрозуміло :) я наприклад втомився намагатися серйозно поспілкуватися з ним.. нажаль.. він все зливає на жарт та на відподі на кшталт - да я такой :)

щодо Вашого рідного міста - що Ви маєте на увазі під словом гарно? :)
Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.
tradakad
Обитатель
Обитатель

Медали: 1
За заслуги III степени (1)

Сообщение Ирина » 10 янв 2009, 22:02

Ото ж бо, що він делавар, а не деревлянин!
Але я - теж не з Дерев, а з Донбасу! І зовсім навіть не етнічна українка, а росіянка, хоча вже точно українка у сенсі громадянка України та Шевченко за чоловіком!
Але все одно відчува. себе деревлянкою за якимось містичним, якщо ваша ласка, покликанням. :D
А якщо серьйозно - то з історичної цікавості, бо мене приваблює ЗАГАДКА та романтизм таємниці!

Що маю на увазі під словом "гарно"? Тричі була у Коростені та не чула нарікань на голову, а бачила веселих та задеркуватих дереавлян. А ще з року у рік бачу, як Коростень гарнішає. Отже і зробила такий вистовок. :D
Хоча, звісно, ілюзій не маю, розумію, що проблем у місті багато! Але - де ж їх нема?
Тільки от у моїй Горлівці їх ось вже аж занадто... ;)

Питання до авдмінів - а де мої посилання, що я їх залишила тут вранці? :?
Ирина
Проездом

Сообщение root » 10 янв 2009, 22:26

Ирина
Ссылки удалены так как являються копиями того что уже есть в Поэзия и литература.
root
Администратор

Медали: 1
Администратор (1)

Пред.

Вернуться в История и легенды