Чужий дух “Донбас-Арени”

Чужий дух “Донбас-Арени”

Сообщение delavar » 20 ноя 2009, 18:30

Донецьк є онкопухлиною на тілі України. Винне в цьому не місто, звичайно, а його мешканці.
Так само і наш Коростень - красиве поліське містечко з люпменським душком.
І там і там є нормальні люди, але вони г у б л я т ь с я серед совіцького псоріазу.
Нам би ментальність західноукраїнських містечок - були б уже в ЄС та "шенгені".
А так - вкотре поразка. :evil:
Дончанам треба перемогти п'янство а потім вже перемагати у футболі.
:(

Далі розміщую витяг з сайту Газети по-УКРАЇНСЬКИ.
Автор Кавацюк Руслан.

Під час передматчевого співу національних гімнів на “Донбас-Арені” мені видалося, що команди грають на нейтральному полі: і грецька, і українська збірні співали самотужки. Арена не підтримувала нашого капітана. Шевченко співав, а вболівальники – ні.

Коли ж “Донбас-Арена” обсвистала президента України, мені стало неприємно. А коли перші атаки збірної Греції не обсвистав ніхто, я перелякався, що збірна України у Донецьку програє.

Рахунок ще був 0:0. Але якось одразу Шевченко не поцілив у пусті ворота. Бо це ж енергія: ми або разом підтримуємо своїх, або наша збірна грає на чужому полі!

Перед жеребкуванням плей-оф, Андрій Шевченко переживав, щоби не потрапили на Росію. Мовляв, політики буде більше ніж футболу. А вона таки наздогнала нас у Донецьку.

І хто придумав давати вирішальний матч у це місто? Невже не ясно, що треба грати там, де збірна виграє з дивовижним везінням? У Дніпропетровську, Одесі, Львові збірна України переграє усіх. Навіть Англію. Київ і Харків – міста “нічийні”. А в Донецьку українці завжди програють!

Та ще й цей негатив напередодні матчу. Це що – Суркіс не наважився обійти увагою найкрутіший стадіон, то хоч із квитками напакостив? А Ахметов не пропустив можливості показати, які ці київські погані, а він – хороший?

Шевченко йшов до роздягальні і плакав, я йшов додому і теж плакав. А вони йшли з Арени просто так.
Щасти вам, реб'ята!
delavar
Старожил
Старожил

Вернуться в Спорт