Голодомор - це вас хвилює?

История, легенды, предания древнего Коростеня

Модератор: SerG

Re: Голодомор - це вас хвилює?

Сообщение desytay » 15 янв 2011, 13:20

Убожеские речи индейца всегда говорят против него. Стой со свечкой каждый день, голодомор только украинцев-фантастическое изобретение русофобов, даже комплекс в Киеве - готическо-фашистский.
desytay
Проездом

Сообщение delavar » 08 авг 2018, 16:07

ASH писал(а):Отже, хочу висловити свою думку відносно голодомору.
Звичайно, це була трагедія, яку треба пам’ятати, але нинішня влада використовує цю тему виключно для спекуляцій соціальної думки. Справа в тому, що зараз держава майже не має реальних здобутків! От через це й підіймаються такі теми, щоб показати народу нібито в минулому було набагато гірше, забуваючи, що показники економіки в 90-х були в 2-3 рази вище!
Я зараз навчаюсь в столичному вузі і на днях був в «Меморіалі голодомору». Мене вразив розмах! Все з мармуру, і це в часи, коли в Україні жахаюча криза, коли київські лікарні відключають від світла. В Україні за останні роки населення скоротилось більш ніж на 5 мільйонів і це без війни і голоду! Загалом, пам’ятники повинні виховувати покоління в оптимістичному руслі, показувати здобутки нації, а не бути символом півмертвої держави: «Ще не вмерла Україна…»!

дитино! нема там таких слів... треба знати наш славень!!!
Починається він словами: "Ще не вмерла УкраїнИ... ні слава ні воля..."
Лише одна літера, а зміст докорінно інший...
Вчіть матчасть...
:lol: :lol: :lol:
Щасти вам, реб'ята!
delavar
Старожил
Старожил

Сообщение delavar » 08 авг 2018, 16:17

desytay писал(а):Убожеские речи индейца всегда говорят против него. Стой со свечкой каждый день, голодомор только украинцев-фантастическое изобретение русофобов, даже комплекс в Киеве - готическо-фашистский.

а тепер цього покидька за вуха і в буцегарню... на три роки...
але гівно живе й далі...
нічого... збере і він своє каміння...
Щасти вам, реб'ята!
delavar
Старожил
Старожил

Пред.

Вернуться в История и легенды