Какие развлечения нужны нашему городу?

Что вам понравилось и не понравилось в сфере торговли и услуг Коростеня

Re: Какие развлечения нужны нашему городу?

Сообщение Tatiana » 18 ноя 2008, 13:25

delavar, вы бы лучше реально что-то посоветовали, а не бред писать!
Это у вас сколько же времени свободного, чтобы так бездарно его тратить!
Tatiana
Житель
Житель

Медали: 1
За заслуги III степени (1)

Сообщение tradakad » 18 ноя 2008, 14:04

ну бездарно не бездарно, но вот может у кого то идеи получше появятся :) может это специально "удар під дих (умовно)" :mrgreen:
Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.
tradakad
Обитатель
Обитатель

Сообщение delavar » 18 ноя 2008, 15:01

Щодо ФОРМУЛИ 1 це така собі мрія................. :D
Он сусідня Угорщина розмірами з три наші області а має трек для гонок і успішно їх проводить.
В Україні такого нема. Та в столиці навіть аквапарка нема. То чому б не помріяти трохи та не порозважатися.
У нас народ зациклений на виборах, подорожаннях, сумний постійно. Газети дурні читає, новини безтолкові дивиться.
Краще б готелі в Криму будували як Туреччина чи Єгипет. Та трасу для ФОРМУЛИ 1 у Коростені. А чим ми гірші? Древності древлянські не зберегли так давайте осучаснимось.
А Матвієнко, який родом з села Білка Коростенського району міг би профінансувати разом з іноземними інвесторами.
Коростень це частка України і змінити його як і країну може масштабне мислення.
А недолугих старперів тре гнати в шию..........З усіх рівнів........
А то будуть вони й надалі, як скажімо наш начальник ЖЕКу будувати собі "хатинки" (на вул. Мельника приходьте глянути) та пити сивуху........

А часу у мене чимало. Основна робота влітку. З 8 ранку до 22 год вечора.
Сезонна робота у мене.
Щасти вам, реб'ята!
delavar
Старожил
Старожил

Сообщение Zonderr » 18 ноя 2008, 17:18

Венгры памятники в щебень не перерабатывают, памятников много и в основном из медесодержажих металов.
delavar писал(а):А Матвієнко, який родом з села Білка Коростенського району міг би профінансувати разом з іноземними інвесторами.

Мыслитель, а вы, за свои личные деньги для города много сделали? Не думаю что Матвиенко что-то обязан, кое что он и так делал.
delavar писал(а):А недолугих старперів тре гнати в шию..........З усіх рівнів........

Это не выход, так как работу нужно знать и понимать. Тут на одних идея не выедешь, тут работать нужно(умеючи) а не языком трепать.
По такой логике и Владимира Павловича, чьё состояние не даёт покоя, тоже нужно гнать? Но денег пусть даст? Или лучше отнять и поделить?
Zonderr
Коренной обитатель
Коренной обитатель

За особые заслуги III степени (1)

Сообщение tradakad » 19 ноя 2008, 12:46

полностью согласен з Zonderr

старперы конечно старперами и остануться, но мудрые люди - это мудрые люди.. и не всегда молодость компенсируется отсутсвием опыта.. и вообще delavar
- нужно быть МЕНЕЕ категричным и БОЛЕЕ толерантным имхо.. на вкус то и цвет все фломастреры разные...
tradakad
Обитатель
Обитатель

Сообщение delavar » 19 ноя 2008, 19:16

Zonderr писал(а):Венгры памятники в щебень не перерабатывают, памятников много и в основном из медесодержажих металов.
delavar писал(а):А Матвієнко, який родом з села Білка Коростенського району міг би профінансувати разом з іноземними інвесторами.

Мыслитель, а вы, за свои личные деньги для города много сделали? Не думаю что Матвиенко что-то обязан, кое что он и так делал.
delavar писал(а):А недолугих старперів тре гнати в шию..........З усіх рівнів........

Это не выход, так как работу нужно знать и понимать. Тут на одних идея не выедешь, тут работать нужно(умеючи) а не языком трепать.
По такой логике и Владимира Павловича, чьё состояние не даёт покоя, тоже нужно гнать? Но денег пусть даст? Или лучше отнять и поделить?

Та є у мене зайва тисяча гривень. Можу вкласти в ФОРМУЛУ 1 теж. :D
А що там Матвієнко такого зробив? А ну да, на виборах свого сина просував. До речі син пристроївся чи ні?
Я от 86-87 роках працював в енергоцеху СЛАВЕТНОГО ПОРЦЕЛЯНОВОГО ЗАВОДУ!!! Поки не збагнув що з такими технологіями гаплик йому буде. І пішов вчитися в Київ.
Студентського життя закортіло. Секс енд драгс енд рок-н-рол, панімаєш лі :lol:
Щасти вам, реб'ята!
delavar
Старожил
Старожил

Сообщение tradakad » 19 ноя 2008, 20:17

delavar писал(а):Я от 86-87 роках працював в енергоцеху СЛАВЕТНОГО ПОРЦЕЛЯНОВОГО ЗАВОДУ!!! Поки не збагнув що з такими технологіями гаплик йому буде. І пішов вчитися в Київ.

аааа. ясно.. Ви з категоії - "вечно молодой и вечно пьяный..."+"где? розовые очки? моя ракета где ты?" :)
tradakad
Обитатель
Обитатель

Сообщение Zonderr » 20 ноя 2008, 14:47

delavar писал(а):А що там Матвієнко такого зробив?

Поцікавтеся у мешканців Білки, вони більш докладно зможуть росповісти що Палович один з небагатьох хто піклуеться по колишніх односельців.
delavar писал(а):Я от 86-87 роках працював в енергоцеху СЛАВЕТНОГО ПОРЦЕЛЯНОВОГО ЗАВОДУ!!! Поки не збагнув що з такими технологіями гаплик йому буде. І пішов вчитися в Київ.

То Ви батечко пророк, майже за 20 років до занепаду підприємства всё зрозуміли :lol: Доречі а що з курсом долАру буде? :lol:
Zonderr
Коренной обитатель
Коренной обитатель

За особые заслуги III степени (1)

Сообщение delavar » 20 ноя 2008, 19:49

tradakad писал(а):

аааа. ясно.. Ви з категоії - "вечно молодой и вечно пьяный..."+"где? розовые очки? моя ракета где ты?" :)
Zonderr писал(а):
delavar писал(а):А що там Матвієнко такого зробив?

Поцікавтеся у мешканців Білки, вони більш докладно зможуть росповісти що Палович один з небагатьох хто піклуеться по колишніх односельців.

То Ви батечко пророк, майже за 20 років до занепаду підприємства всё зрозуміли :lol: Доречі а що з курсом долАру буде? :lol:

О, випити я люблю!
Та заїсти поліською юшкою (охолоджена з грибами, дуже смачно! рекомендую!)
про рожеві окуляри та ракети не втямив.......... :?
Серед мешканців Білки питав, землю Палич енд санз прикупили непагано так.........
Ахмет Ринатов чи як там його теж піклується. Про шахтарів. Останні просто моляться на нього.
Якби я мав 500-700 млн то теж вставив би, наприклад, нові двері та навіть пластикові вікна всім мешканцям тої хрущівки на Мельник стріт, де колись жив.

Так я пророк. Долари треба складати в цидулки, потім у трилітрові банки та закопувати на городі. Зверху посадити часник. Від грипу та вампірів помагає.
Щасти вам, реб'ята!
delavar
Старожил
Старожил

Сообщение Podkova » 06 июн 2011, 16:12

Ребята подробный материал о бассейне выложен на соседнем ресурсе ПроКоростень
Podkova

Пред.

Вернуться в Черный и белый список Коростеня