Мерзнемо, платимо, а їм байдуже!

Что происходит в Коростене. Событя, происшествия и другие темы имеющие непосредственное отношение к нашему милому городу.

Мерзнемо, платимо, а їм байдуже!

Сообщение lovestory » 02 сен 2010, 11:50

Ось і вибори на носи, а також осінь і новий опалювальній сезон, в зв’язку з цим в мене питання до голові нашого міста Коростеня, Москаленко В.В.: «Чи ще довго Ви будете грабувати мешканців нашого міста та їх сім’ї, не видаючи дозволів на індивідуальне опалення?», тарифи на комунальне опалення (дякуючи) нашому новому Президенту та Прем'єру зростають, люди в зв’язку з кризою та здороженням продуктів, мають ще менше можливостей платити за безглузді, непомірно дороги, та не якісні послуги «Тепломережі», я розумію що це ваша кормушка, але мені здається що прийшов час дістати совість (якщо вона є), і показати нашій (вельми шановній Вами громаді) що Ви не на словах а на ділі, думаєте про добробут і життя нас, людей, яки за вас голосували ( до речи, і я у тому числі), а я Вам трохи хочу допомогти її дістати ( я про совість), так от, наказ МінЖКГ № 169, від 06.11.07 р. і це знають всі в нашій країні, включи і тих хто його приймав, є не законнім, чому не законний?, та тому що:- положення Конституції України, що закріплюють право громадян вільно розпоряджатися власним майном, та ст. 383 цивільного кодексу дозволяє власникові квартири на свій розсуд здійснювати в ній ремонт і інші зміни, якщо вони не порушують права власників інших квартир, ніхто не відміняв, і ще, ніхто не має права вимагати платити людину за послуги яки їй не треба, не подобаються, та є занадто дорогими, грабують бюджет їх сімей та обдирають їх дітей, але, судячи з всіх Ваших дій, шановній голова нашого міста, Вам в вашому котеджі це до фені, у Вас своє опалення, і воно зовсім не дороге, от чому напевне, Ви та ваші чиновники, не даєте людям самим обирати що, і як їм треба, бо наша шановна «Тепломережа» в місти процвітає, міняє трубі, устаткування, робить модернізацію, все крутиться та и кошти є, до речі не малі, по телебаченню ми бачимо як вибивають нав’язані людям борги, але питання, кому з власників квартир це допомогло, чому витрачаючи їх кошти, модернізуючи систему, нічого не стає дешевше, а вартість послуг тільки зростає, що це за нові котли яки їдять газу більше, чи особливі туби яки гріють землю більше, навіщо це нам, може оставте все старе, та хай будуть дешевше послуги, бо кошти їдуть, в квартирах холодно, котли нові а платимо все більше і більше, так от, давайте доставати совість, і перестати давити на газове господарство та суди, і дати людям право вибору, право відстоювати свої права згідно Конституції та закону Україні, а не чиновників МинЖКГ, та Вас шановного голови, який з невідомих причин, дає таких опір індивідуальному опаленню в нашому місті, до речи, про те що не всі зможуть зробити індивідуальне опалення, у нас нові котли і нові труби, та ї землю ми не гріємо, тоді при зменшенні споживачів, само собою, зменшиться і витрата газу, і ні хто не постраждає, і ти хто не хоче встановити індивідуальне опалення, буде платити так як і платив, а як що ні, тоді навіщо така Тепломережа, що топить землю заливане її гарячою водою, а ми за неї платимо, так забув, а де опозиція нашого міста, чому мовчите, може прийшов час сказати своє слово, найти причину такого опору Мера індивідуальному опаленню, доказати в суді права виборців, не мовчить, і теж доставайте свою совість, а ще на ум вам всім мотати, статистика каже що 52% громадян проживаючих у багатоповерхівках, хочуть встановити своє опалення, але їм не дають, от і виборюйте їх голоси, боріться за їх права!
lovestory

Re: Мерзнемо, платимо, а їм байдуже!

Сообщение Zonderr » 02 сен 2010, 19:11

Выборы на носу? Вспомнили мера ;)

Если вы уверенны что приказ есть незаконным - отстаивайте свои права - судитесь.
Zonderr
Коренной обитатель
Коренной обитатель

Медали: 1
За особые заслуги III степени (1)

Сообщение lovestory » 03 сен 2010, 14:09

Zonderr писал(а):Выборы на носу? Вспомнили мера ;)

Если вы уверенны что приказ есть незаконным - отстаивайте свои права - судитесь.

Так а хто ж його забував, річ в тім, схоже що він, наш шановний Мер забув про нас, а якщо нам кожному окремо відстоювати свої права на те що ми і так маємо право в нашому місті, країні, тоді навіщо нам президенти та мери, тільки для того щоб вони нас дурили, обдирали, та набивали свої кишені!!
lovestory

Сообщение Galperin » 06 окт 2010, 07:39

По мне так НЕ выдавать разрешение на установку индивидуального отопления - это нарушение прав человека. Позвольте уж мне самому выбирать КАК отопить свое жилье...Тем более, что альтернативных вариантов хоть отбавляй.
Galperin
Проездом

Сообщение Maksimys » 06 окт 2010, 12:54

нарушение не нарушение, не нам решать, надо как то выходить с положения, я например имею два альтернативных источника - масляный радиатор, купил еще года два назад, и уфошник, вообще обалденная штука, за секунды согревает помещение и при этом очень экономная.
Maksimys
Проездом

Сообщение Giliatinka » 06 окт 2010, 15:50

Ув. Lovestory не загрязняйте сеть своими глупыми опусами. Очень уж видно заказной характер написаной вами "статьи".
Giliatinka

Сообщение delavar » 11 окт 2010, 12:00

Giliatinka писал(а):Ув. Lovestory не загрязняйте сеть своими глупыми опусами. Очень уж видно заказной характер написаной вами "статьи".

Пані, так ви напишіть щось глибокомислене та мудре. А ми почитаємо, оцінимо.
А замовну статтю теж треба написати.
Це вам не пару речень манікюреним пальчиком тисканути....
:D
Щасти вам, реб'ята!
delavar
Старожил
Старожил

Вернуться в Город